Kontakta oss gärna

Vi hjälper dig gärna med svar på dina frågor och guidar dig rätt. Välkommen att kontakta oss via telefon eller e-post.

Försäljning

Kristoffer Jonasson

Regionchef Sälj

0472 - 55 09 53 / 070 - 955 09 33

kristoffer.jonasson@sonsab.com

Marcus Lundborg

Säljare

0472 - 55 09 57 / 070 - 939 39 96

marcus.lundborg@sonsab.com

Administration

Ulric Wilhelmsson

Koncernchef

ulric.wilhelmsson@sonsab.com

Sandra Martinsson

Leverans / Utlastning

0472 - 55 09 58

dlutlastning@sonsab.com

Tony Lindström

Leverans / Utlastning

0472 - 55 09 66

dlutlastning@sonsab.com

Produktion

Andreas Jansson

Produktionsteknik

0472 - 55 09 62

andreas.jansson@sonsab.com

Zorica Martinsson

Produktionsledare

0472 - 55 09 76

zorica.martinsson@sonsab.com

Johan Karlsson

Platsansvarig

0472 - 55 09 61

johan.karlsson@sonsab.com

Adrian Thörn

Produktionsplanerare

0472 - 55 09 79

adrian.thorn@sonsab.com

Backoffice / Inköp

Mattias Ydrefors

Teamledare Backoffice

0472 - 55 09 73

mattias.ydrefors@sonsab.com

Danijela Zečević

Backoffice

0472 - 55 09 77

danijela.zecevic@sonsab.com

Andreas Karlsson

Backoffice

0472 - 55 09 65

andreas.karlsson@sonsab.com