Kontakta oss gärna

Vi hjälper dig gärna med svar på dina frågor och guidar dig rätt. Välkommen att kontakta oss via telefon eller e-post.

Försäljning

Marcus Lundborg

Försäljning Interiör

0472 - 55 09 57 / 070 - 939 39 96

marcus.lundborg@sonsab.com

Kristoffer Jonasson

Försäljning Interiör

0472 - 55 09 53 / 070 - 955 09 33

kristoffer.jonasson@sonsab.com

Marcus Grändemark

Försäljning Interiör / Produktansvarig PAMU

0472 - 50 25 61 / 072 - 644 58 50

marcus.grandemark@sonsab.com

Administration

Ulric Wilhelmsson

Koncernchef

ulric.wilhelmsson@sonsab.com

Hannes Thörn

Miljö- och Kvalitet

0472 - 50 25 57

hannes.thorn@sonsab.com

Albin Arvidsson

Ekonomi

0472 - 50 25 56

albin.arvidsson@sonsab.com

Sandra Martinsson

Leverans / Utlastning

0472 - 55 09 58

dlutlastning@sonsab.com

Tony Lindström

Leverans / Utlastning

0472 - 55 09 66

dlutlastning@sonsab.com

Jeanette Dalvång

Redovisningschef

0472 - 55 09 54 / 070 - 884 48 21

jeanette.dalvang@sonsab.com

Produktion

Andreas Jansson

Arbetsledare Såg / Godsmottagning

0472 - 55 09 62

andreas.jansson@sonsab.com

Zorica Martinsson

Arbetsledare List / CNC / Montering

0472 - 55 09 76

zorica.martinsson@sonsab.com

Johan Karlsson

Verksamhetsansvarig / Produktionschef

0472 - 55 09 61

johan.karlsson@sonsab.com

Backoffice / Inköp

Adrian Thörn

Inköp / Produktionsplanering

0472 - 55 09 79

adrian.thorn@sonsab.com

Danijela Zečević

Försäljning

0472 - 55 09 77

danijela.zecevic@sonsab.com

Andreas Karlsson

Produktionsberedning

0472 - 55 09 65

andreas.karlsson@sonsab.com

Mattias Ydrefors

Teamledare / Konstruktion

0472 - 55 09 73

mattias.ydrefors@sonsab.com