Kontakta oss gärna

Vi hjälper dig gärna med svar på dina frågor och guidar dig rätt. Välkommen att kontakta oss via telefon eller e-post.

Försäljning

Marcus Lundborg

C Försäljning

0472-55 09 57 / 0709-39 39 96

marcus.lundborg@direktlaminat.se

Danijela Zečević

Försäljning Hjortsberga

0472-55 09 77

danijela.zecevic@direktlaminat.se

Linda Strååth Jonasson

Försäljning Hjortsberga

0472-55 09 74 / 0733-85 28 73

linda.jonasson@direktlaminat.se

Kristoffer Jonasson

Försäljning Interiör

0472-55 09 53 / 0709-55 09 33

kristoffer.jonasson@direktlaminat.se

Marcus Grändemark

Försäljning Interiör

0472-50 25 61 / 0726-44 58 50

marcus.grandemark@direktlaminat.se

Mona Fuhr-Unger

Försäljning Pamu

0472-162 53 / 0701 - 91 95 13

mona.fuhr-unger@direktlaminat.se

Administration

Ulric Wilhelmsson

VD

ulric.wilhelmsson@direktlaminat.se

Hannes Thörn

Ekonomi, Personal & QM

0472-502557

hannes.thorn@direktlaminat.se

Albin Arvidsson

Ekonomi

0472-502556

albin.arvidsson@direktlaminat.se

Adrian Thörn

Produktionsplanering

0472-550979

adrian.thorn@direktlaminat.se

Tony Lindström

Leverans / utlastning

0472-55 09 66

dlutlastning@direktlaminat.se

Andreas Karlsson

Produktionsberedning / QM

0472-55 09 65

andreas.karlsson@direktlaminat.se

Mattias Ydrefors

Konstruktion

0472-55 09 73

mattias.ydrefors@direktlaminat.se

Joacim Carlsson

Konstruktion

0472-55 09 64

joacim.carlsson@direktlaminat.se

Jeanette Dalvång

Ekonomi- och personalchef

0472-55 09 54 / 0708-84 48 21

jeanette.dalvang@direktlaminat.se

Produktion

Andreas Jansson

Arb.ledare Såg/Godsmottagning

0472-55 09 62

andreas.jansson@direktlaminat.se

Zorica Martinsson

Arb.ledare List/CNC/Montering

0472-55 09 76

zorica.martinsson@direktlaminat.se

Johan Karlsson

C Produktion

0472-55 09 61

johan.karlsson@direktlaminat.se