Kontakta oss gärna

Vi hjälper dig gärna med svar på dina frågor och guidar dig rätt. Välkommen att kontakta oss via telefon eller e-post.

Försäljning

Marcus Lundborg

C Försäljning

0472-55 09 57 / 0709-39 39 96

marcus.lundborg@direktlaminat.se

Danijela Zečević

Försäljning Hjortsberga

0472-55 09 77

danijela.zecevic@direktlaminat.se

Tommy Jonasson

tf. VD, Produktchef Interiör, Försäljning, C Inköp

0472-55 09 55 / 0709-39 39 40

tommy.jonasson@direktlaminat.se

Linda Strååth Jonasson

Försäljning Hjortsberga

0472-55 09 74 / 0733-85 28 73

linda.jonasson@direktlaminat.se

Kristoffer Jonasson

Försäljning Interiör

0472-55 09 53 / 0709-55 09 33

kristoffer.jonasson@direktlaminat.se

Administration

Johan Rålin

Leverans / utlastning

0472-55 09 58

dlutlastning@direktlaminat.se

Tony Lindström

Leverans / utlastning

0472-55 09 66

dlutlastning@direktlaminat.se

Andreas Karlsson

Produktionsberedning / QM

0472-55 09 65

andreas.karlsson@direktlaminat.se

Mattias Ydrefors

Konstruktion

0472-55 09 73

mattias.ydrefors@direktlaminat.se

Jeanette Dalvång

Ekonomi- och personalchef

0472-55 09 54 / 0708-84 48 21

jeanette.dalvang@direktlaminat.se

Produktion

Andreas Jansson

Arb.ledare Såg/Godsmottagning

0472-55 09 62

andreas.jansson@direktlaminat.se

Zorica Martinsson

Arb.ledare List/CNC/Montering

0472-55 09 76

zorica.martinsson@direktlaminat.se

Johan Karlsson

C Produktion

0472-55 09 61

johan.karlsson@direktlaminat.se